zajezd

Section 1
Section 2
Section 3
Section 3
Section 3
Section 3
Section 3
Section 3

Vítej!

Dneska víc než kdy jindy přijde vhod adventurní motto „ZAŽÍT ŽIVOT“.
Nikoho ta kareta karanténa neba. A co třeba ti chudáci klienti, co nikam nemohou.
Myslí někdo na ně? Na jejich touhy po cestování, dobrodružství a zážitku?

Ne vážně, berte tohle jen jako takový „nemůžu v noci spát“ brainstormingový sdělení. Umíme toho spoustu. Nemohl by jedním z budoucích směrů být zájezd, který má tak nějak všechno, něco co by se vtěsnalo do našeho motta? Něco, po čem bude možná poptávka
i když ne v enormních číslech. Něco prďáckýho. Daleko od lidí, starostí a všednosti.
Sáhnout si trochu na to pomyslný dno, polechtat ego, probudit geroje, vyčistit mozek.
Nebo jednoduše ukázat ostatním, že na to mám. Zažít fantastický věci, vidět nádhernej kus světa a dobře se u toho nažrat (dámy prominou). Ideálně asi v malý partě lidí, řekněmě 6-8. Značka ideál. Na nějakou dobu bude prostě honba za městkejma památkama ve 40 lidech tabu (← neklikej na to :)). Umíme přece krásný věci v přírodě, a hlavně v tý evropský!
Island, Grónsko, Finsko, Švédsko, Irsko. Hele vono, bůhví kdy se to všechno otevře,
ale na takovou latinskou ameriku bych moc nespoléhal. Ale hlavně, kdyby se nám podařilo (návod na to fakt nemám) proměnit nějakým způsobem to naše heslo v reálnej, uvěřitelnej produkt, bylo by to skvělý.

Vím, že něco takovýho v hlavách asi máte. Žejo, žejo! Dyť já vim 🙂 Tak jenom níže máte takovej zájezdovej canc. Asi to nemá ani hlavu ani patu. Potřeboval jsem se z toho nějak takříkajíc vykreativnit. Někdo halt maluje, někdo dělá weby. Tak třeba sem někomu zasel do hlavy nějakej nápad.

Honza

můžeš rolovat dolů 🙂 – použij kolečko na myši.

FAERSKÉ OSTROVY

Nic pro máničky!

Turistika

Jasně, Faerské ostrovy nejsou zrovna z nejrozlehlejších. Trek se tu dělá jen s těží, ale pro turistiku jsou ostrovy se skalnatými útesy jak dělané. 3 nebo 4 dny pěšourem a k tomu nějakej přejezd na lodi? Všude kolem dechberoucí drsná severská příroda. To mozek prostě vyčistí.


PDF – turistické trasy

Cyklistika

Když to chceš zažít naplno, musíš osedlat i ten vynález na dvou obručích. Nejen, že si pořádně protáhneš pírka, ale taky procestuješ půlku ostrovů za 3 dny. A je tu na výběr, dlouhé pobřežní silnice nebo úžasný sjezdy z hor.


PDF – cyklo trasy


Trasy na Bikemap.net


Gastro

Kdo by se rád nenadlábnul. Ale ne jen tak nějak. Žádný řízky nebo májka. Pořádnou porci mořskýho ježka, krvavou klobásu, fermentovaný jehněčí, dušenou rebarboru nebo místního lososa. Nejedeš sem abys to nezkusil. Kndedlo-vepřo si dáš doma.

Další aktivity

Je tady toho mraky, jízda na koních, slaňování, potápění, skákání z útesu..

Rybaření

Si to spočítáme. Šel jsem pěšky, sjížděl ty boží kopečky na kole, nadlábnul se do sytosti. No tak to si nějakou tu rybu přece taky ulovim ne? Pohoupat se na vlnkách, chytit pořádnou ryběnu a zapřemejšlet u toho o nesmrtelnosti mrože!

Muzea

Tak aby se neřeklo, dá se navštívit i nějaká ta „DIE KULTUR“. Moc toho tady nemaj, ale když náhodou jo, dá se proniknout do drsný historie ze života faeřana.

Kajak!

Až budeš kamarádům vyprávět, že si jezdil na kajaku na Faerskejch ostrovech, budou tě mít za magora. Pravdou ale je, že to budou chtít zažít taky.

+ a –

 • Není to pro každýho
 • Zažít život se vším všudy
 • Protáhneš pérka
 • Provětráš hlavu
 • Úžasná příroda
 • Papuchalk!
 • Není to pro každýho (ne to není chyba)
 • Nevyzpytatelné počasí (ale tak známe z Islandu)
 • Drahý, drahý, drahý
 • Makačka na bednu při vytváření itineráře (omezené ubytovací kapacity, restaurace, …)
 • Dobrý den, umíte faersky? (žert)

díky za pozornost 🙂REZERVOVAT